logo

Maxbud Development Lindner Sp. J.

Nasza praca to pasja, nasze życie. Zaś życie jak każda pasja wymaga pielęgnacji i oddania. Pielęgnujemy zatem naszą pasję od 16 lat, dokładając starań by efekty naszej pracy stanowiły nie tylko satysfakcję dla naszych klientów, ale również dla nas. Pasja dodaje nam skrzydeł, nadaje tempo naszemu życiu, idzie w parze z talentem.


Nasze inwestycje znajdują się w wielu atrakcyjnych miejscach Łodzi, zaprojektowane i wykonane są ze szczególną starannością, tak aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy kompleks jest ogrodzony i zagospodarowany, co zapewnia bezpieczeństwo lokatorów. Na terenie znajdują się także garaże, a niektóre mieszkania na parterze posiadają własne ogródki.

Dodatkowo jesteśmy elastyczni - realizujemy indywidualne potrzeby klientów. Każdy kupujący na odpowiednim etapie budowy może wprowadzić zmiany w projekcie wybranego mieszkania.

Więcej informacji na stronie www.maxbuddevelopment.pl

Wybierz swoje mieszkanie

mapa bloku

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki lokali by odnaleźć interesujące Cię mieszkanie. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwań zbudowaliśmy wirtualną mapę budynku.

Teraz możesz wybrać swoje wymarzone mieszkanie klikając w wizualizację budynku.

Wyszukiwarka mieszkań...

Wirtualny spacer po okolicy

wirutalny spacer

Możesz odbyć wirtualną wycieczkę po okolicy naszej inwestycji. Dzięki temu łatwiej docenisz walory lokalizacji Twojego nowego mieszkania.

Zobacz najbliższe sąsiedztwo i sprawdź jak może wyglądać otoczenie Twojego mieszkania.

Wirtualny spacer ..

Położenie inwestycji

lokalizacja Curie Skłodowskiej 26

Zobacz na mapie, w którym miejscu znajduje się nasza inwestycja. Dla Twojej wygody zaznaczyliśmy ważniejsze punkty użyteczności publicznej.

W łatwy sposób ujrzysz dogodną dla Ciebie komunikację do wybranych przez Ciebie miejsc.

Sprawdź lokalizację ..